Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Magda Gessler w Nysie?
Autor Wiadomość
hornet_7 
+Bywalec

Wysłany: 2013-12-14, 15:31   

MATTONI napisał/a:
Proponuję Nysianom/Nysanom, aby zorganizować w związku z jej przyjazdem:
- konferencję prasową okraszoną wcześniej galą walki Gessler vs Bigos
- postawić trzy metrowy pomnik z czekolady, który następnie pani Gessler uroczyście wpie*doli
- przejazd ulicami miast autem z piernika albo na przyczepie żelatynowego ciągnika
- następnie klucz od bramy - wtedy Gesslerową watą cukrową zapchamy :D

Dziękuję za uwagę. :)

Może nie "pij" już tyle tych narkotyków :lol:

pussywagon 
+Czytelnik

Wysłany: 2013-12-14, 16:08   

Mattoni zawsze pierniczył głupoty. Pewni jak by spotkał Geslerową osobiście to chętnie zrobił by jej za dywan żeby tylko nie musiała brudzić swoich pięknych botków nyskim brudem.

Onyk 
+Bywalec

Wysłany: 2013-12-14, 16:24   

Gimbaza podbiegnie i będzie robić sweet focie na facebooka.

MATTONI 
+Gaduła

Wysłany: 2013-12-14, 16:34   

hornet_7 napisał/a:
MATTONI napisał/a:
Proponuję Nysianom/Nysanom, aby zorganizować w związku z jej przyjazdem:
- konferencję prasową okraszoną wcześniej galą walki Gessler vs Bigos
- postawić trzy metrowy pomnik z czekolady, który następnie pani Gessler uroczyście wpie*doli
- przejazd ulicami miast autem z piernika albo na przyczepie żelatynowego ciągnika
- następnie klucz od bramy - wtedy Gesslerową watą cukrową zapchamy :D

Dziękuję za uwagę. :)

Może nie "pij" już tyle tych narkotyków :lol:

Masz rację trza skończyć ćpieć tą marihułaninję ;)

pussywagon 
+Czytelnik

Wysłany: 2013-12-14, 16:52   

Dla ciebie chyba już za późno :>

Onyk 
+Bywalec

Wysłany: 2013-12-14, 16:55   

Się naoglądali serialu Na wspólnej i robią ciastka z marihułaniną jak Roman.

1z45 326 
+Czytelnik

Wysłany: 2013-12-14, 17:24   

Onyk, Wygrałeś internety :) )

Nazario 
+Gaduła

Wysłany: 2013-12-14, 19:11   

MATTONI napisał/a:
Nie ma to jak "jarać się" Magdą Gessler...Nysianie/Nysanie...

O już tam od razu że tacy to "Nysanie". To normalne jest, nie widzę w tym nic złego. W Nysie i tak lokalne media dość słabo rozwinięte. W Opolu oprócz dyskusji na forach byłoby info na głownej 24opole, NTO, GWOpole itd. :) Zresztą i tak się nie zdziwię jak po emisji programu będzie tytuł np. w NTO "Opolska restauracja w Kuchennych Rewolucjach" :)

"Kuchenne Rewolucje" to dość znany program w Polsce, więc nie ma się co dziwić poruszeniem na forum, że kręcone może w Nysie też będzie. Podjarką bym tego nie nazwał.

MATTONI 
+Gaduła

Wysłany: 2013-12-14, 20:40   

Nazario napisał/a:
MATTONI napisał/a:
Nie ma to jak "jarać się" Magdą Gessler...Nysianie/Nysanie...

O już tam od razu że tacy to "Nysanie". To normalne jest, nie widzę w tym nic złego. W Nysie i tak lokalne media dość słabo rozwinięte. W Opolu oprócz dyskusji na forach byłoby info na głownej 24opole, NTO, GWOpole itd. :) Zresztą i tak się nie zdziwię jak po emisji programu będzie tytuł np. w NTO "Opolska restauracja w Kuchennych Rewolucjach" :)

"Kuchenne Rewolucje" to dość znany program w Polsce, więc nie ma się co dziwić poruszeniem na forum, że kręcone może w Nysie też będzie. Podjarką bym tego nie nazwał.

Dla kogo ten program jest "znany" do tego może jeszcze dodamy, że "lubiany" tak?
Ja przykładowo tego programu nie oglądałem i nie znam, słyszałem tylko opinie od znajomych oraz widziałem fragment u kogoś reklamy tego programu, gdzie ludzie rozpaczali w kuchni nad jedzeniem i nad tym co ta pani im powiedziała...
Po tym już wiem, że nie chcę tego widzieć, a tym bardziej znać tejże wielkiej i sławnej osoby. Chociaż słowo wielkie bardziej tu pasuje...

8siem 
+Bywalec
8siem

Wysłany: 2013-12-14, 21:32   

Nie rozumiem tylko dlaczego ktoś kto "jest z wro i wawy" tak mocno udziela się na forum Nysa?

Tomasz 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2013-12-15, 00:03   

Może dlatego, że na warszawskim/wrocławskim forum nikt nie zwraca uwagi na jego posty. A tak, można się dowartościować na małomiasteczkowym forum.nysa.pl :) Przesiadując w WROC/WA-WA już nieraz miał okazję spotykać Gesslerową i z pewnością zdążył się nią "najarać", tylko wstyd mu się przyznać przed Nysianami/Nysanami :lol:

mtart
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-15, 00:08   

Może Pomnik na rynku w Nysie z Magdaleną Gessler? Albo na Wawel z nią! :ralf: hehe nie wiem czym tu się tak "jarać"...

hornet_7 
+Bywalec

Wysłany: 2013-12-15, 00:44   

Widać czym dla każdego jest wyznacznik jarania się ;) Dla jednych kilka postów na forum to tylko dyskusja, natomiast dla niektórych już może to przyjąć formę"jarania się" :> Jak do tej pory Nysa nie jest żadną metropolia, zatem analogiczne będzie, iż każda wcześniej wspomniana sytuacja stanie się małym wydarzeniem więc może warto powstrzymać się od hejtów ;)

focus pokus 
+Stały bywalec

Wysłany: 2013-12-15, 06:49   

Jak to czytam to naprawdę wypowiedzi niektórych są dziecinne. "Jarać się" to jest wypowiedź niektórych? No bardzo piękne słowo, naprawdę. Nazario, ma pełną rację. Nysa nie jest dużym miastem i jak coś się ciekawego dzieje to warto zwrócić na to uwagę- przyjeżdża kontrowersyjna osoba, którą nie każdy musi lubić do kontrowersyjnej (jak wynika z waszych wypowiedzi) restauracji (bistro) i może być po prostu ciekawie, a może nawet z korzyścią dla miasta- będzie na pewno kilka ujęć z rynku itp. Ja też mam mieszane uczucia co do pani Gessler, ale z ciekawością zobaczę jak to wszystko wyjdzie. Stawianie jednak sprawy, że kogoś coś "jara" jest nieadekwatne do sytuacji. Po prostu jesteśmy świadomymi mieszkańcami i zwracamy uwagę jak coś się dzieje- np. występ Modern Talking, pan Chajzer na sylwestra czy właśnie Magda G. Trzeba zaznaczyć, że część osób ją uwielbia, druga część nienawidzi. Więc, kto ma życzenie to zobaczy program w TV, kto nie, tego nikt nie zmusi. Więc wypowiedzi typu- "ciekawe kto ogląda, ja na pewno nie!" są egoistyczne i tyle. Nysa (miasto) to nie tylko TY, ale każdy mieszkaniec (uczestnik forum), który może mieć inne zdanie. Założę się mtart, mattoni źe jakby Nysę nawiedził jakiś twój fan / idol / postać na którą zwracasz uwagę (polityk) to sam byłbyś "podjarany". Wszystko sprowadza się do tego, że u nas za dużo jest malkontentów, czarnowidzów i narzekaczy. Galeria jest "beee", tamto jest złe, jeszcze innym się ktoś niepotrzebnie podnieca......Zostawmy może sprawy swojemu biegowi, nie zniechęcajmy innych i pozwólmy każdemu reagować tak jak ma na to ochotę.

mtart
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-15, 12:50   

focus pokus napisał/a:
Trzeba zaznaczyć, że część osób ją uwielbia, druga część nienawidzi.

Zgaduję, że Nie był Pan u tej kobiety w jej własnej restauracji choćby tej przy Placu Zamkowym w Warszawie... Ja byłem z ciekawości i to tylko raz zamówiłem zwykły prosty rosół (bo cała reszta z menu za droga dla mnie była) który był jak tzw. "lura" Tak jak by ktoś wymieszał dobry domowy rosół z w stosunku 1:3 (rosół:woda) z domieszką przesadnej ilości pływających przypraw (zapewne ukochanych Pani Gessler czyli Prymat) przynajmniej takie jest moje odczucie w kwestii rosołu. Makaron był i owszem spoko ale w makaronie była wkładka czyli ludzki włos. Do tego w samej restauracji u Pani Gessler panowała strasznie napięta atmosfera. Nie wspomnę o cenie która była astronomiczna bo kilkanaście zł za 300ml zupki o tak fatalnej (jak na mój gust) jakości?! To ja przepraszam bardzo ale też by Pan miał takie zdanie o tej kobiecie :ralf: Skoro ona nie umie ogarnąć "swojego podwórka" to niech nie pcha swego nosa i niech nie krytykuje cudzych restauracji jak nie zna się w temacie bo moim zdaniem się nie zna skoro taki beznadziejny rosół niczym woda sprzedaje... I gdzie tu klimat jak to ona zawsze podkreśla w swoim programie "Tanie obiadki jak u mamusi"? U Pani Gessler na 1000% nie ma :D Mając takie doświadczenie w kwestii prostego rosołku z pod ręki Pani Gessler proszę mi się nie dziwić, że tak ją opisuję. Każdy przecie może mieć swoje zdanie i bez urazy ale moja mama 100x lepszy smakowo rosół gotuje niż jaki można dostać w restauracji u Pani Gessler...

Odpowiedz do tematu